АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Ти знаєш – по кому б’є дзвін? – По мені й по тобі б’є він!
19.03.2015 р.

Цей Лист є зверненням до всіх людей доброї волі, в першу чергу – до матерів і батьків чоловіків, які зараз із зброєю в руках захищають нашу країну від окупантів, або найближчим часом можуть бути покликані до війська. В другу чергу – до їх дітей, дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь, родичів і друзів, сусідів і знайомих. І в третю чергу – до всіх небайдужих людей в Україні й усьому світі, хто схоче і зможе допомогти і першим і другим – розіслати цього Листа по всіх можливих адресах. Ось у цьому є головна суть і завдання нашого спільного Марафону Інтернет-Майдану. У буквальному і переносному розумінні – це має бути потужний Політ Слова, який зупинить лавину деградації-самознищення і наверне людство до Миру і Згоди. А хто може і схоче, то хай вважає себе співорганізатором цього Миротворчого Руху і кожну вільну хвилину сіє в Соціальних Мережах це зерно Миру, щоб якнайскоріше зупинити агресію Росії проти України.

Хто може – хай перекладе Листа іншими мовами: польською, грузинською, італійською, грецькою, французською, чеською, німецькою, англійською, російською,.. Кожен посіяний Лист – це збережена чиясь краплина безневинної людської крові, кожна сотня посіяних Листів – не допустять до сліз хоча б одну людину, кожна тисяча – врятує хоча б одне життя «ближнього твого»,..

Маємо в Бозі Віру й Надію, що РАЗОМ всі наші Листи стануть вирішальною спонукою для Очільників релігійних і світських інституцій - РАЗОМ покласти край розбрату, ненависті, насильству, злочинності,.. і навернутись до Любові – в Україні, Росії, і всьому світі!»,.. І хай ці Листи сіються нами і для нас манною небесною до тих пір, поки ми будемо переходити пустиню зла, - аж поки світ остаточно і безповоротно вийде з полону гріха...

Лист ухвалений учасниками Всесвітнього Миротворчого Руху «Мир вам!»

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ