АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Табачниківська програма продовжує калічити українських дітей
12.03.2015 р.

Табачниківська програма продовжує калічити українських дітей. Такі висновки були зроблені активістами Батьківської ради Львівщині після розгляду результатів анонімного опитування батьків (242 батьків) дітей молодших класів з метою вивчення їхньої думки щодо навчальної програми початкових класів, проведеного у школах Львова та відкритого листа-звернення до громадян міста Львова та області від активістки Батьківської ради, дитячого лікаря психіатра Соломії Кордоби.

Ці документи переконливо свідчать, що потрібно негайно переглянути навчальний матеріал сучасної системи освіти для шестиліток.

За результатами обговорення Батьківська рада Львівщини вирішила скерувати ці документи в Міністерство освіти та науки України та комітет ВР України з питань освіти і науки України з пропозицією провести широке публічне обговорення порушених проблем та прийняти відповідні рішення, покликані захистити фізичне та психічне здоров’я наших дітей!

Ми, активісти батьківської ради Львівщини та громадських об’єднань, беремо на себе зобов’язання практично долучитися до організації проведення публічних обговорень, круглих столів, конференцій, семінарів на цю тему. Ми сподіваємося, що нова влада прислухається до наших аргументів і наведених фактів і сама ініціюватиме організацію публічної дискусії даної проблеми. Якщо влада в черговий раз залишиться глухою і байдужою, ми готові до рішучих дій на захист законних прав наших дітей.

ГО «Пліч-о-пліч заради майбутнього»

ГО «Громадська варта»

ГО «Небайдужі громадяни»

Батьківська рада Львівщини

ГО «Майбутнє Батьківщини»

ВГО «Гвардія революції»

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ