АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Вандали розтрощили квартиру антикорупційного активіста Віктора Тарана
06.03.2015 р.

Вчора вдень невідомі розтрощили квартиру громадського активіста та експерта, співзасновника Центру політичних студій та аналітики Віктора Тарана. Серед версій, які розглядаються, - помста за професійну діяльність у сфері боротьби з корупцією.

«Знищили побутову техніку, розписали стіни, покромсали гардероб, - каже потерпілий – При цьому ніякі цінні речі, гроші не зникли. Очевидно, що вандали намагалися залякати мешканців квартири».

За словами Віктора, існує три робочі версії скоєного нападу. Перша – що вандали діяли проти його дружини Вікторії Сюмар, що наразі є народним депутатом і на яку зареєстрована квартира, але з якою він перебуває у стадії розлучення.

Друга версія – що напад пов'язаний з професійною антикорупційною діяльністю експерта. Прикметно, що напад стався через 3 дні після підписання президентом антикорупційного закону «Про відкритість використання публічних коштів», одним з авторів, а також головним лобістом якого був Віктор Таран. За його словами, цей закон вивів з тіні діяльність багатьох державних та комунальних підприємств на суму понад 100 мільярдів гривень.

Крім того, Центр політичних студій та аналітики, засновником якого є Таран, здійснює постійний антикорупційний моніторинг органів влади на регіональному та національному рівнях.

«Третя версія – що це проросійські активісти, які намагаються залякати громадських активістів Києва, почати в Києві другу «русскую весну», - каже Віктор Таран, - На користь цього свідчать деякі проросійські надписи, залишені нападниками на стінах квартири. Проте не виключено і те, що ці надписи залишені, щоб приховати мотив і заплутати слідство».

Наразі в квартирі Віктора Тарана працюють слідчі, усі можливі версії нападу перевіряються.

ЦПСА ГО

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ