АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Ні корови, ні свині – а ділянку дай мені!
05.12.2014 р.

4 грудня, під час сесії Брюховицької селищної ради депутати передали в оренду 4,5 сотих землі для сінокосіння начальнику управління освіти Львівської міської ради Галині Слічній.

Відповідну пропозицію поставив на голосування місцевий землевпорядник Андрій Кордюк, який наголосив, що чиновник проживає в Брюховичах, тому має право просити про оренду ділянки для сінокосу. Хоча відомо, що отримати ділянку з таким цільовим призначенням може тільки особа, що розводить худобу і потребує пасовища. Про це йдеться у 34 ст. Земельного кодексу України.

Мотивуючи підтримку цього рішення тим, що треба допомогти нашій бідній освіті, депутати дружньо проголосували за надання в оренду 4,5 сотих землі головному освітянину Львова.

Тож в недалекому майбутньому начальник управління освіти Галина Слічна може стати власницею чималого шмату землі. Адже, маючи власну ділянку площею 17 сотих (1700 кв. м згідно з декларацією про доходи), з часом, ймовірно, селищна рада допоможе їй провести зміну цільового призначення орендованої ділянки та доєднати до своєї власної, яка знаходиться поруч.

Нагадаємо, що згідно із законом, змінювати цільове призначення ділянки сільськогосподарського призначення заборонено.

А можливо начальник управляння освіти міста хоче змінити освітянський профіль на сільськогосподарський, зокрема розведення великої рогатої худоби?

Громадське об’єднання “Пліч-о-пліч заради майбутнього

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ