АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Не подобається зарплата депутата – здай мандат!
25.11.2014 р.

Заяви деяких новобраних депутатів, а ще недавно незаплямованих колишніх громадських активістів, що зарплата депутата Верховної Ради не відповідає їх видаткам виглядає нині, як знущання над сотнями тисяч українців, які живуть і виживають на значно менші зарплати.

В той час, коли тисячі людей їхали на Майдан, витрачаючи власні кошти, відриваючись від своєї сім’ї та дітей, ці активісти отримували за свою діяльність високі зарплати. За словами наших відомих «непідкупних, незалежних» громадських діячів, вони отримували зарплати понад 20 тисяч грн.

Сьогодні, це виглядає цинічним та образливим, для солдат та офіцерів, які на передовій віддають здоров’я і життя, живучи і воюючи у складних умовах, і не можуть дозволити собі висловлювати подібні претензії, а сотні поранених добиваються правди через суди.

Виявляється займатися громадською діяльністю в Україні для декого не є вже так збитково.

Якщо новообраним депутатам не подобається оплата праці вони мають можливість відмовитися від мандату і займатися своєю улюбленою роботою у сфері громадського життя, де отримувати варту їх оплату праці.

Тому вважаємо такий крок з їхнього боку був би набагато поряднішим, ніж плюндрувати чесне ім’я тисячі громадських активістів та волонтерів, які витрачаючи власні кошти, займаються допомогою потребуючим людям. Заяви високооплачуваних громадських діячів кидають тінь на справжніх громадських активістів.

Громадське об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього»

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ