АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Коаліцію «мешти тиснуть»
03.11.2014 р.

Політичні сили, які перемогли на виборах добралися до омріяної Верховної Ради надалі перебувають у виборчих перегонах.

Замість того, щоби зачинитися в кабінетах і працювати над тим, як вивести країну з економічної та політичної кризи обрані політики таке враження, що зранку до ночі сидять на українських телеканалах і розповідають про те, хто кращий реформатор і демократ.

Український народ обирав політиків для того, щоб вони швидко і ефективно приймали рішення а не для того, щоб черговий раз розповідати, як реформувати країну, чия концепція реформ є кращою, для цього була виборча кампанія.

Ідея оголосити черговий конкурс – вибори міністрів з так званих експертів нагадує чергову виборчу кампанію, і наводить на думку, що політичні сили намагаються скинути з себе відповідальність за ситуацію в державі. Оскільки жодна політична сила чи так звана коаліція не заявили про те, що вони беруть на себе відповідальність за ситуацію в державі. Натомість заявляють, що в уряд прийдуть містичні незалежні експерти – фахівці, які мають проводити економічні і соціальні реформи, які нібито не пов’язані з політичними силами, які брали участь у виборчих перегонах. Якщо політичні сили не мають таких фахівців, тоді виникає запитання, то кого ж ми з вами обрали до українського парламенту.

Наші українські політичні сили дуже люблять апелювати до досвіду розвинутих демократичних держав, але саме там, у цих країнах політична сила, яка перемагає бере на себе повну відповідальність за ситуацію в державі, натомість досвід незалежної України показує, що

Андрій СКОП, активіст громадського об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього»

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ