АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Перемога ідей чи технологій
29.10.2014 р.

Представники політичних сил, що перемогли на виборах, свою перемогу пояснюють високою довірою виборців і підтримкою їх діяльності. Зокрема тому, за словами деяких політиків і політологів значна частина виборців перейшла від блоку президента до блоку прем’єр-міністра. Але ж позиція й ідеологія цих блоків практично однакова, їхні лідери країною керували спільно й оцінка результатів їхньої діяльності ділиться виборцями практично порівну. Істотною різницею є лише те, що в команді прем’єр-міністра значно компетентніші люди, які краще зуміли спланувати кампанію й ефективно реалізували розроблену ними виборчу стратегію.

Блок Порошенка зробив активний старт, почав інтенсивно засвічувати кандидатів своєї першої десятки. Але ці кандидати, попри їхню достатню відомість сприймаються в блоці лише, як «тінь Президента». Їхніх позитивів не так багато, щоб вони принесли значну користь президентському блоку. Про ці позитиви багато говорилося і в них немає жодної новизни. Проте негативи значно зменшили привабливість цієї «тіні президента». Але основною причиною значно меншого, ніж сподіваний результату Блоку Порошенка стало в’яле завершення виборчої кампанії, натомість Народний фронт обрав найактуальніші для своїх виборців гасла із максимальною інтенсивністю висвітлив їх в остання два тижні виборчої кампанії. Отже на виборах в Україні перемогли не ідеї, а технології. Це ще раз показує, що наша «політична система» насправді не є політичною, оскільки розділяє владні сили не за різними ідеологіями, різними варіантами майбутнього розвитку країни, а лише за спільними інтересами у використанні влади та економічними зв’язками між собою. Очевидно така система не може забезпечити реальної конкуренції ідей і реального народовладдя.

Громадське об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього»

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ