АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Під час благодійного концерту у Львові волонтери зібрали 17 тис. гривень на ліки для поранених в АТО військових
30.09.2014 р.

В межах благодійного концерту, що відбувся у Львові 27 вересня, активісти громадського об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього» спільно з волонтерами Львівського військогового шпиталю зібрали 17 тис. 93 гривні.

На зібрані гроші активісти придбають медикаменти, яких не вистачає для лікування поранених в АТО українських військових, і які сьогодні перебувають в лікарняних палатах Львова. Зокрема, кошти спрямують на антибіотики, протимікробні препарати, серцево-судинні, протишокові, препарати для усунення інтоксикації в організмі та інші ліки.

«Сьогодні у Львівському військовому госпіталі перебуває близько 200 поранених в антитерористичній операції військових. Декотрих медики виписують після кількох днів лікування, проте багато хто потребує тривалого лікування та ще довшого відновлення. Як відомо, в наших лікарнях часто бракує простих антибіотиків, протимікробних препаратів, тому ми вважали за свій громадянський обов’язок провести такий концерт і зібрати трохи грошей. Від цього залежить життя наших хлопців, наших героїв», – розповіла Олена Пономарева, голова громадського об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього».

Нагадаємо, в межах благодійного концерту «Пліч-о-пліч заради майбутнього, миру та справедливості» до збору грошей на допомогу для поранених українських солдатів та їхніх родин долучились гурти «Шосте чуття», «Патриція», Rock-H, гурт «Мандри», а також дитячі мистецькі колективи «Погулянка» та «Острів дитинства».

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ