АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Хочеш миру - готуйся до війни
16.09.2014 р.

Основна увага нашого політикуму спрямована сьогодні на вибори і на майбутній «особливий» статус частини Донбасу, яку зараз займають російські війська.

Здавалося б питання війни і миру вже вирішено і не має сумнівів, що після пермир’я наступить мир. Але зважмо на логіку Росії, вона недаремно пішла на Мінське перемир’я. Під час свого наступу – в цей час відбувався саміт НАТО, на якому обговорювалася допомога Україні. Перемир’я потрібно Росії було для того, щоб союзники НАТО переконали інших членів цього альянсу, що Україні жодної допомоги не треба, адже наступив мир. І Росія досягнула цієї цілі.

Мир їй зараз вже не потрібний, інакше для чого взагалі було наступати на Україну. Тому не тішмо себе ілюзіями, Росія не зупиняється на півдорозі, вона йде аж поки її дальше просування стане не можливим, проте Росія не має колишньої імперської потужності, тому поведінка путінської Росії скидається на поведінку дрібного злодюжки. Сунеться там де вдається, аж поки не дадуть по носі. Не вдалося в Донецьку активізуються в Луганську, не вдалося в Луганську – наступили на Маріуполь. Зараз ймовірно найбільшою є загроза з боку окупованого Криму. Отже, прагнучи до миру ми повинні бути реалістами - розуміти, що мінські домовленості, швидше за все не мир, а тимчасове перемир’я і наше завдання використати це перемир’я ефективніше, ніж Росія.

Чи все робимо для цього ми і наша влада. В інформаційному середовищі про збільшення нашої обороноздатності майже не говориться, тоді, як саме зараз потрібна найактивніша допомога українському війську, коли воно має можливість в спокійнішій обстановці зміцнитися для підготовки до можливих наступних боїв. І якщо ми хочемо, щоб кров наших молодих хлопців не лилася ми повинні якнайбільше зміцнити їх. Побачивши це, Росія, а агенти її спецслужб і все доповідають своїй владі можливо відкладе свій черговий наступ, а якщо не відкладе, то знову «одержить по носі». Тому закликаємо волонтерські організації в час перемир’я збільшити свою активність, якнайкраще сприяти забезпеченню і відпочинку наших військових для майбутніх боїв.

Громадське об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього»

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ