АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
11 вересня. Бен Ладен – Путін. Путін – Бен Ладен
15.09.2014 р.

Терористом номер один у світі – сьогодні має бути визнаний Владімір Путін. День 11 вересня – назавжди увійшов в історії людства, як день пам’яті жертв тероризму і день мобілізації світової громадськості для боротьби з ним. Теракт 11 вересня був би неможливим без участі великих політичних, державних структур.

Всі великі терористичні акти і терористичні процеси є актами й процесами державного тероризму. На цей час основним об’єктом державного тероризму є наша Україна.

Росія і в радянські часи, особливо після розпаду СРСР активно використовувала тероризм, як зовнішній так і внутрішній метод державної політики. Згадаймо вбивство російськими агентами Степана Бандери, українських дисидентів та й замах на Івана Павла II, що логічно веде до найбільшого світового джерела тероризму – російських спецслужб.

А те що зараз Росією керує Владімір Путін – виходець саме з цього джерела тероризму, призвело до того, що тероризм став не допоміжним, а основним засобом російської політики. Якщо свої внутрішні справи вони вирішують засобом терору, згадаймо Норд-Ост, підрив будинків у Новочеркаську, як ключовий елемент виборчої кампанії Владимира Путіна, то що вже казати про проблеми стосунків із сусідами.

Тому день засудження тероризму має бути передовсім днем засудження Росії, як основного світового осередку тероризму. Зараз від цього потерпаємо ми, і сьогодні 11 вересня наш обов’язок закликати світ, якщо ви будете потурати основному центру міжнародного тероризму - Імперській Росії, то у вас знову будуть повторюватися трагічні події, такі, як 11 вересня 2001 року, тому допоможіть сьогодні Україні. Наша війна з Росією не тільки за назвою, але й за змістом є антитерористичною операцією, але операцією не проти нікчемних люмпенізованих політиканів, а проти найбільшого державного терориста - Росії.

Громадське об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього»

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ