АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Чи могла на мінській зустрічі «вирішитися доля світу»
27.08.2014 р.

Від початку було зрозуміло, що зустріч у Мінську має бути потрібним кроком для демонстрації нашою країною готовності використати всі шляхи для найшвидшого завершення конфлікту на Донбасі, хоча очікувати якогось прориву було б нерозумно. Адже на Росію може вплинути не дипломатія, а тільки сила, тому незрозумілими і невідповідними до рівня президента, який має бути основним стратегом країни є його патетична заява про те, що на саміті в Мінську має вирішитися не лише доля України, але й Європи і навіть усього світу.

Для чого говорити те, що зовсім не відповідає дійсності, кого хотів обманути Президент, партнерів по переговорах чи може власний народ?

А може Президент не знав, що на перемовинах у Мінську не можливі жодні кардинальні домовленості. Якщо так, то для чого нам потрібен такий президент? А може після зустрічі в Мінську справді сталися істотні зміни в позиціях Росії щодо конфлікту на Донбасі? Відповіддю на це запитання стало відновлення обстрілів позиції українських військ з території Росії відразу після завершення Мінської зустрічі.

Президент і його команда мають навчитися адекватно оцінювати значимість подій і правдиво інформувати про це населення країни.

Ініціативна група громадського об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього»

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ