АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
День незалежності – це не свято дорогих шоу
24.08.2014 р.

На 23-тю річницю Незалежності Україна в черговий раз веде боротьбу за свободу, територіальну цілісність країни і загально людські цінності. Агресор, який зараз вбиває наших громадян і знищує наші міста намагається поставити нас на коліна. Але, з дня в день ми стаємо сильнішими, і розуміємо наскільки важливо жити в незалежній і демократичній країні.

В час, коли щодня гинуть українці ми не повинні робити вигляд, що нічого не відбувається, проводячи багато витратні шоу, концерти . Тому ми хочемо доєднатися до вимог громадських діячів та організацій не проводити витратні паради та шоу в День незалежності.

Це особливо цинічно виглядає в час, коли прості люди віддають майже останні гроші, щоби матеріально забезпечити солдат української армії. А також надають велику гуманітарну допомогу сім’ям та родинам, які постраждали від агресії бойовиків та терористів.

Ми переконані, що в цей День незалежності українці черговий раз мають показати єдність і вийти у своїх містах і селах на площі та майдани та провести спільні молитви, і згадати у віршах і піснях усіх героїв, які боролися за право жити у вільній країні!

Ми також вважаємо, що в цей день ми повинні прикрасити наші домівки національною державною символікою, тим самим покажемо усьому світу, що Україна готова відстоювати право бути соборною і незалежною, і ніколи не буде колонією імперії зла!

Ініціативна група громадського об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього»

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ