АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Львівський Фонд Солдатські матері за нову армію — Звернення в ЗМІ
19.08.2014 р.

Протягом останніх двох днів до нас телефонують з проханнями прокоментувати розіслані смс- повідомлення від так званого Комітету солдатських матерів.

Заявляємо, що ніякого стосунку до даної організації ми не маємо. Також, наша організація Львівський обласний фонд «Солдатські матері - за нову армію» жодного разу не закликала до публічних акцій протесту. Члени нашої організації є противниками того, щоб у час військових дій загострювати невдоволення серед суспільства.

Нашим завданням є у законний спосіб добиватися дотримання прав військовослужбовців і їх родин, зокрема надання матеріальної допомоги сім’ям учасників АТО, матеріальне та медичне забезпечення учасників АТО, а також вважаємо за необхідне наголосити, що Уряд України, зокрема профільні міністерства повинні гарантувати страхування життя та здоров’я українських військовослужбовців.

Львівський обласний фонд «Солдатські матері - за нову армію»

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ