АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
24-та механізована бригада потребує нашої підтримки
19.08.2014 р.

На Львівщині на короткотривалій реабілітації зараз перебуває 24-та механізована бригада. Через кілька днів вона має повернутися на фронт.

Відомо, що хлопці повернулися голі, босі, так як усі їхні речі погоріли під час обстрілу під Зеленопіллям. Тому зараз вони особливо потребують нашої моральної та матеріальної підтримки.

Від сьогодні, протягом трьох днів біля пам’ятника Данилу Галицькому волонтерами продовжується збір необхідних речей для бійців 24-ої бригади. Потрібні берци, форма, спальники, карімати та інші речі.

Але хлопці потребують і нашої моральної допомоги, тому просимо усіх небайдужих у соціальних мережах висловлювати підтримку бійцям 24-ої бригади й іншим підрозділам, що захищають єдність, гідність і майбутнє нашої країни.

Проблеми й випробування, з якими зараз стикається наша країна є наслідком не фаховості, недбалості та злочинності дій попередніх влад, які значною мірою продовжуються і тепер.

Але в Революції Гідності, ми показали, що ми єдиний народ і маємо силу для відродження, а в цей день, коли греко-католицька і православна церкви святкують пам'ять мучеників Макавейських згадаймо слова останнього, сьомого з Макавейських братів: «Щоб гнів Вседержителя, слушно наведений на весь наш народ припинився на мені й на моїх братах».

Ініціативна група громадського об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього»

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ