АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Помер ветеран українського визвольного руху Іван Миколайович Губка-”Недоля”
13.08.2014 р.

Помер ветеран українського визвольного руху Іван Миколайович Губка-”Недоля”

Із сумом сповіщаємо, що 11 серпня помер ветеран українського визвольного руху Іван Миколайович Губка-”Недоля” - один із засновників політичної партії Конгрес Українських Націоналістів

Народився 24 березня 1932 р. в присілку Губки Бишківської сільради Жовківського району Львівської області. З юності зв’язав своє житя з Українською Повстанською Армією, за що в 1948-57 роках відбув своє перше ув’язнення. Учасник Норільського повстання. Після звільненя здобув вищу освіти у Львівському торгово-економічному інституті, але не припинив боротьби за волю України. Був членом Українського національного фронту (УНФ), створеного останім Крайовим Провідником ОУН (б) в СРСР, Зеновієм Красівським, брав участь у випуску та розпосюдженні журналу “Воля і Батьківщина”. Засуджений, перебував в ув’язненні в 1967–1978 рр. Після звільнення брав активну участь в політичному та громадському житті України, один із засновників Товариства політичних в’язнів і репресованих України, Братства ветеранів УПА. Заснував легальне виданя журналу “Воля і Батьківщина”, у якому відновив усі матеріали підпільних видань УНФ та УНФ-2.

Зберіг для нащадків правду про визвольну боротьбу у багатьох виданнях, автором яких був: «Перемога і трагедія». «У царстві сваволі» (у 8-ми частинах), «Крах більшовицької імперії», «Унівська битва». «Дорогою боротьби» (у 2-х томах), «Правда про Норильськ» та ін.

Член Організації Українських Націоналістів (бандерівців) “Недоля”

Слава Україні! Героям Слава!

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ