АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Засідання Ради безпеки ООН черговий раз підтвердило необхідність орієнтації України на Балто-Чорноморську співдружність
09.08.2014 р.

Як відомо, засідання Ради безпеки ООН, скликане за ініціативою Росії для обговорення ситуації в Україні засудило Росію, як основного винуватця військово-політичної і гуманітарної кризи на Донбасі.

Це сталося внаслідок жорсткої й активної позиції союзників України: Великої Британії, США та країн центрально-східної Європи.

Зокрема, і представника Литви, який заявив, що Росія з самого початку підтримувала незаконну війну, а українські сили роблять все можливе для звільнення країни від незаконних збройних формувань.

Отже, боротьба за незалежність, територіальну цілісність країни, гідність людини і народу ведеться не лише у військовому протистоянні, а й дипломатичними засобами на міжнародній арені.

Тому ініціативна група громадського об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього» наголошує, що дуже важливо, вже сьогодні, твердо й однозначно конкретизувати вектор європейської інтеграції України, тобто визначити і послідовно зближуватися з нашими справжніми союзниками, й враховувати, що далеко не всі країни європейської спільноти зацікавлені у встановленні України, як сильної цивілізованої європейської держави.

Відтак, ініціативна група «Пліч-о-пліч заради майбутнього» закликає владу приступити до інтенсивних консультацій з країнами центрально-східної Європи для створення політико-економічного угрупування, яке б, виходячи з особливої близькості інтересів цих країн, могло об’єднати їх зусилля для тіснішої співпраці й спільних дій на міжнародній арені в інтересах наших народів.

Звертаємося до всіх патріотів України, які прагнуть щасливого європейського майбутнього нашої країни, за можливості, впливати на владу для створення разом з дружніми сусідніми країнами, передовсім, Литвою, Польщею та Грузією – Балто-Чорноморської співдружності.

Ініціативна група «Пліч-о-пліч заради майбутнього» Конт. тел: 093 530 00 44

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ